Як потрібно віджиматися на весіллі – смішний конкурс – Відео

Короткий опис: Подивіться один з весільних конкурсів, які сміливо можна називати вульгарними. Суть його в тому, що водій повинен віджиматися. Здавалося б – чого тут непристойного? Справа в тому, що віджиматися необхідно, нависнув над одним в прямому сенсі слова. Дружка лягає на спину, а шафер при кожному віджиманні повинен повністю торкатися тілом до неї. Хлопець виявився не з боязких, впоравшись з поставленої тамадою завданням просто блискуче. Віджався він, до речі, куди більше 20 покладених раз. Дане заняття його неймовірно захопило – він і зупинятися не збирався! Цікаво, про що думалося одному в момент конкурсу?

Дивитися відео «Як потрібно віджиматися на весіллі – смішний конкурс» онлайн.

Оригінальна назва на ютуб: ВЕСІЛЛЯ, ДЕШЕВИЙ СЕКС ПРЯМО НА ВЕСІЛЛІ!!! TOY PRIKOLU! WEDDING FAILS онлайн без реєстрації та без зупинки.
У нас на сайті Ви зможете знайти онлайн відео «Як потрібно віджиматися на весіллі – смішний конкурс» і дивитися безкоштовно прямо зараз. Всі ютуб ролики з категорії «Весільні відео приколи» в хорошій якості і без вірусів. Залишайте коментарі, діліться посиланням, приводьте друзів!

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *