Їзда та управління на повному приводі взимку – Відео

Короткий опис: Звичайно, автомобілі з повним приводом відкривають перед досвідченими водіями нові горизонти в управлінні своїм транспортним засобом. Однак подібна система приводу вимагає певних навичок від шофера, а особливо при їзді по льоду або зимової крихти. Дізнатися всі особливості водіння повно приводних автомобілів можна з представленого навчального ролика. Досвідчений водій розповість, як уникнути проблем, створюваних суворими зимовими умовами. Також ознайомитесь з методами проведення основних автомобільних маневрів. Повний привід, відкриваючи для водія нові горизонти, також вимагає від нього особливих навичок в управлінні.

Дивитися відео «Їзда і управління на повному приводі взимку» онлайн.

Оригінальна назва на ютуб: Зимове водіння: як справлятися з сюрпризами повного приводу? онлайн без реєстрації та без зупинки.
У нас на сайті Ви зможете знайти онлайн відео «Їзда і управління на повному приводі взимку» і дивитися безкоштовно прямо зараз. Всі ютуб ролики з категорії «Відео уроки водіння» в хорошій якості і без вірусів. Залишайте коментарі, діліться посиланням, приводьте друзів!

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *