Чудово танцюють

Сучасні танці зовсім не схожі на стримані рухи вікторіанської епохи або на бунтарські дискотеки 60-80 років ХХ століття, танці нині агресивні, різкі і в той же час плавні і гнучкі. Ці рухи і є візуалізацією епохи, в якій зараз ми всі живемо. Танець кожного народу є унікальним і має свій певний шарм, багато хто хоче не відставати від моди і вчить національні рухи, роблять їх в сучасній обробці. У нас на сайті можна безкоштовно дивитися відео, де класно танцюють хлопці і дівчата, виконуючи гопак, польку або хоровод.

Лезгинку танцюють танцюристи стрімко і агресивно, наш народний танець оптимістичний і життєрадісний, ірландський степ швидкий і веселий, танець – це як обличчя народу, відображення його душі. Народні танці сьогодні набирають нові витки популярності, хоча своїм корінням сягають у давні часи.

Крім танцюристів професіоналів є дуже багато талановитих дітлахів, які вже в дитинстві показують неймовірні здібності до танцювального жанру мистецтва, демонструють свої таланти, викладаючи відеоролики з запальними танцями в мережу. Всі любителі сальси, кантрі або романтичного балету зможуть побачити на нашому ресурсі відео танців з ютуба, подивитися як танцюють діти і дорослі, і все це без реєстрації.