Жасмин Томпсон співає пісню Крістіни Агілери – Відео

Короткий опис: Якщо ви регулярно стежте за цікавими варіантами виконання професійних композицій – то, без сумнівів, чули про Жасмин Томпсон. Ця дівчина співає настільки класно, що хочеться банально закрити очі, паралельно занурюючись в якісь найбільш теплі і приємні спогади або ж помріяти про щось заповітне. Невідомо, чи чула сама Крістіна Агілера свою пісню від Жасмин. Чомусь думається, що якщо так – тоді вона могла просто-напросто позаздрити. Між іншим, загальна кількість передплатників на канал Жасмин скоро досягне показника в 700 тисяч. Чимало, погодьтеся. Томпсон – талановита співачка!
Дивитися відео «Жасмин Томпсон співає пісню Крістіни Агілери онлайн.

Подивитися ютуб “”Say Something” A Great Big World & Christina Aguilera (Cover by Jasmine Thompson)” без реєстрації і без зупинки.
У нас на сайті Ви можете знайти безкоштовно відео «Жасмин Томпсон співає пісню Крістіни Агілери, також дивитися онлайн прямо зараз. Всі ютуб ролики з категорії «Гарно співають відео в хорошій якості, без вірусів. Залишайте коментарі українською мовою, діліться посиланням, приводьте друзів!

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *