Розіграші

Ми безкоштовно зібрали смішні приколи-розіграші над людьми, щоб Ви могли дивитися онлайн і сміятися до сліз. Майже кожен день ми додаємо нові ролики з ютуб, щоб У Вас був чудовий настрій. Найкрутіший гумор, смішні жарти і стьоб над простими перехожими і незнайомими людьми.

Відео розіграші людей на вулиці – ось чим наповнена ця категорія. Все відео Ви можете дивитися онлайн без реєстрації. Ви будете в шоці від фантазії авторів цих роликів. Все це божевілля буде веселити Вас до упаду. Ви можете сміятися до сліз, дивлячись ці записи з ютуба. Можете навчитися розігрувати своїх друзів. Ми підкажемо ідею. Кумедні жарти над другом, над подругою, над незнайомцями – все є у нас.

А Ви знали, що гарне почуття гумору – це ознака великого розуму і неабияких інтелектуальних здібностей? Так, тільки людина з гострим розумом може придумати оригінальний жарт, над яким всі будуть реготати і триматися за животи. Найкращий спосіб проявити свої гумористичні здібності – це розіграші над людьми. Приколюватися над незнайомцями, взагалі вважається вищим пілотажем.