Рекорд Гіннеса: віджимання на одному пальці – Відео

Короткий опис: Атлет на одному з шоу вирішив встановити новий світовий рекорд із віджимань. При цьому віджимання дуже незвичайні дана силова вправа спортсмен буде робити не тільки на одній руці, а на одному пальці.В результаті претендент на рекорд зробив неймовірне всього на одному вказівному пальці правої руки він віджався сорок два рази всього, за якихось тридцять секунд. На перший погляд здавалося, що маленькому і худому спортсмену не під силу побити рекорд свого попередника, однак все вийшло навпаки. Арбітри зафіксували позитивний результат і претендента офіційно занесли в книгу рекордів.
Дивитися відео «Рекорд Гіннеса: віджимання на одному пальці» онлайн.

Подивитися ютуб “Most one finger push ups in 30 seconds – Guinness World Records Classics” без реєстрації і без зупинки.
У нас на сайті Ви можете знайти безкоштовно відео «Рекорд Гіннеса: віджимання на одному пальці», також дивитися онлайн прямо зараз. Всі ютуб ролики з категорії «Рекорди Гіннеса» в хорошій якості, без вірусів. Залишайте коментарі українською мовою, діліться посиланням, приводьте друзів!

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *