Рекорд Гіннеса: розбивання кокосів пальцем – Відео

Короткий опис: Маленький літній китаєць зовсім не схожий на майстра кунг-фу однак він готовий довести протилежне і навіть більше чоловік хоче потрапити на сторінки легендарної книги рекордів Гіннеса.З допомогою лише одного пальця гість з Китаю пробив чотири кокоса за якихось дванадцять секунд, хоча багато хто з нас їли роблять це за допомогою молотка. Коли чоловікові вдалося встановити, здавалося б, неможливий рекорд із-за напруги він розплакався. Видно, що до цього дня вже не молодий чоловік ішов усе життя. Ось такі сили можуть ховатися в людині і зовсім не важливо як він виглядає адже справжня міць прихована всередині.
Дивитися відео «Рекорд Гіннеса: розбивання кокосів пальцем» онлайн.

Подивитися ютуб “Fastest time to pierce 4 coconuts with 1 FINGER! – Guinness World Records Classics” без реєстрації і без зупинки.
У нас на сайті Ви можете знайти безкоштовно відео «Рекорд Гіннеса: розбивання кокосів пальцем», також дивитися онлайн прямо зараз. Всі ютуб ролики з категорії «Рекорди Гіннеса» в хорошій якості, без вірусів. Залишайте коментарі українською мовою, діліться посиланням, приводьте друзів!

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *