Свіжий подих – причина затримання – Відео

Короткий опис: Морське узбережжя, кокосові пальми на березі і поїздка в автомобілі з дівчиною. Що може порушити ідилію? Звичайно ж, поліцейський, який вирішив переслідувати саме цей автомобіль. Що ж йому треба від водія, який не порушує правила? Порушень немає, водій здивовано зупиняє автомобіль. Поліцейський повільно, але впевнено підходить до водія. В останній момент водій вирішує освіжити дихання – один клацання коробки з жуйкою, одна штучка в рот на всякий випадок. І довгий, глибокий поцілунок. Реклама «Сминт» яскраво показує, як всього одна подушечка може несподівано урізноманітнити повсякденне життя одразу трьох людей.

Дивитися відео «Свіже дихання – причина затримання» онлайн.

Оригінальна назва на ютуб: ?mieszna reklama guma smint i policjant no smint no kiss.wmv онлайн без реєстрації та без зупинки.
У нас на сайті Ви зможете знайти онлайн відео «Свіже дихання – причина затримання» і дивитися безкоштовно прямо зараз. Всі ютуб ролики з категорії «Реклама відео в хорошій якості і без вірусів. Залишайте коментарі, діліться посиланням, приводьте друзів!

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *