Сплячі красуні – Відео

Короткий опис: Кішка спить майже двадцять чотири години в добу. І для того, щоб відчувати себе затишно і спокійно, їй інколи доводиться приймати самі дивні положення. Зігнутися в три погибелі, щоб заснути солодко і надовго, для кішки не проблема, та й лежбища вона собі вибирає досить дивні та оригінальні: миска на кухонній полиці, порожня коробка, батарея або навіть раковина у ванній. Спати люблять всі, і кішки найкраще тому підтвердження. Диво, кисле в клубочок або навпаки, що розтягнулася по всій довжині ліжка (як зі своїми розмірами-то?), не залучити уваги не може. Ми пропонуємо вам відео-збірка, де милі кішки сплять в різних дивовижних положеннях та місцях.

Дивитися відео «Сплячі красуні» онлайн.

Оригінальна назва на ютуб: Funny Cats Sleeping in Weird Positions Compilation 2013 [NEW HD] онлайн без реєстрації та без зупинки.
У нас на сайті Ви зможете знайти онлайн відео «Сплячі красуні» і дивитися безкоштовно прямо зараз. Всі ютуб ролики з категорії «Відео про котів» в хорошій якості і без вірусів. Залишайте коментарі, діліться посиланням, приводьте друзів!
/span>.

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *