Кошеня і невідоме – Відео

Короткий опис: Скільки всього дивного, незрозумілого і небезпечного в людському світі. Особливо для кошеняти! З самого дитинства кішки вчаться воювати ворога наповал або хоча б лякати. Ось милий маленький сірий клубочок вмить перетворився на швидкого і непереможного ворога, побачивши посеред звичної ліжку два невідомих зелених кулі. Пахнуть вони різко і неприємно, тут відразу не зрозумієш, живі вони чи ні. Так що краще перестрахуватися і залякати їх до смерті! Несподіваний напад праворуч, а тепер прийом, якого вчила мама, і знову атака! Мужній кошеня стоїть на сторожі всього будинку, а значить, господарі повинні наливати йому молока побільше!

Дивитися відео «Кошеня і невідоме» онлайн.

Оригінальна назва на ютуб: kitten vs TWO scary things (кошеня проти ДВОХ невідомих хреней) онлайн без реєстрації та без зупинки.
У нас на сайті Ви зможете знайти онлайн відео «Кошеня і невідоме» і дивитися безкоштовно прямо зараз. Всі ютуб ролики з категорії «Відео про котів» в хорошій якості і без вірусів. Залишайте коментарі, діліться посиланням, приводьте друзів!

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *