Знайомство лисиці з домашнім котом – Відео

Короткий опис: У заміському санаторії відбулася цікава зустріч. Чорний кіт, прогулюючись по парку, натрапив на лисицю. Він не надав особливо великого значення цьому знайомству. Однак, лисицю новий друг явно зацікавив. Вона почала ходити колами навколо нього. Але явно боялася підійти впритул. Майже п’ять хвилин ми можемо спостерігати за нерішучістю рудої красуні. Зрештою, кіт також почав проявляти лисиці певні знаки уваги. Може, тварини взяли один одного за родичів? Адже ця лисичка – дуже худенька, так і шерсть у неї не набагато довший, ніж у чорного котика. Цікаво, що присутність людини, що знімає цю сцену, лисицю зовсім не збентежило!

Дивитися відео «Знайомство лисиці з домашнім котом» онлайн.

Оригінальна назва на ютуб: Як у старій казці! Лисиця і кіт у самарському профілакторії онлайн без реєстрації та без зупинки.
У нас на сайті Ви зможете знайти онлайн відео «Знайомство лисиці з домашнім котом» і дивитися безкоштовно прямо зараз. Всі ютуб ролики з категорії «Лисиці на відео» в хорошій якості і без вірусів. Залишайте коментарі, діліться посиланням, приводьте друзів!
/span>.

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *