Лисиця на зимовій риболовлі – Відео

Короткий опис: Два російських мужика прийшли на зимову риболовлю на замерзле озеро. Простягнувшись і пробивши лунки, вони побачили, як до них почала наближатися руде тварина, підбігши ближче, чоловіки розглянули в ній голодну лисицю. З цього моменту рибалки почали знімати те, що відбувається на відео. Лисиця була худою і дійсно голодною. Після того, як один з рибалок запропонував лисиці ковбасу і покликав до себе, тварина одразу ж підбігла і особливо не побоюючись взяло ковбасу. Потім другий рибак дав лисиці їжу, і її вона також взяла без сорому. Зустрічі з лисицею, на зимовій рибалці, не очікував ніхто, тому кадри вийшли природними і реалістичними.

Дивитися відео «Лисиця на зимовій рибалці» онлайн.

Оригінальна назва на ютуб: Meanwhile in Russia – Wild fox came to fisherman on frozen lake онлайн без реєстрації та без зупинки.
У нас на сайті Ви зможете знайти онлайн відео «Лисиця на зимовій риболовлі» і дивитися безкоштовно прямо зараз. Всі ютуб ролики з категорії «Лисиці на відео» в хорошій якості і без вірусів. Залишайте коментарі, діліться посиланням, приводьте друзів!
/span>.

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *