Лисиці сподобалося грати з м’ячиком для гольфу – Відео

Короткий опис: Відео було знято під час чергової гри американських пенсіонерів в гольф. Насолоджуючись розмірної грою, гравці помітили на галявині лісу. Лисиця була сповнена бажання також вступити в гру на рівних з людьми. Отримавши під час чергового удару м’ячик, лисиця почала демонструвати своє вміння та навички гри в гольф. На початку лисиця почала стрибати і крутитися навколо м’яча, потім вирішила спробувати його зубами. Підкинувши м’ячик для гольфу пащею і лапами, лисиця була повалена в захват, від можливості м’ячика стрибати і котитися по траві. Не в меншому захваті від дій лисиці були очевидці знімали гру лисиці на відео.

Дивитися відео «Лисиці сподобалося грати з м’ячиком для гольфу» онлайн.

Оригінальна назва на ютуб: A Fox Steals A man’s Golf Ball And Has The Time Of His Life! онлайн без реєстрації та без зупинки.
У нас на сайті Ви зможете знайти онлайн відео «Лисиці сподобалося грати з м’ячиком для гольфу» і дивитися безкоштовно прямо зараз. Всі ютуб ролики з категорії «Лисиці на відео» в хорошій якості і без вірусів. Залишайте коментарі, діліться посиланням, приводьте друзів!
/span>.

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *