Оптичні ілюзії

Якщо Ви любитель головоломок і логічних задач, то Вам напевно буде цікаво розгадати і таємницю цих неймовірних відеороликів, які зібрані в цій категорії. Тут немає ніякої магії і чаклунства, немає монтажу та інших спецефектів, це Вас обманює власний організм.

Не вірите, що це не монтаж і не реальні об’ємні предмети? Тоді дивіться онлайн оптичні ілюзії на відео і дивуйтеся тому, наскільки може бути підступним ваш власний зір. У цих сюжетах 3D малюнки насправді виявляються намальованими на простому папері, простими олівцями і маркерами. У цій рубриці зібрано найприголомшливіші і шокуючі головоломки, які вразять Ваше сприйняття.

Якщо Ви все ще думаєте, що чудес на Землі не буває, якщо не вірите в діда Мороза і іншу нісенітницю, то тоді повірте хоча б в те, що є щось, що може просто підірвати Вам мозок! Думаєте, що цей картонний звір і справді крутить своєю головою? А кульки і вода і справді порушують всі закони земного тяжіння, рухаючись вгору? Пропонуємо Вам безкоштовно дивитися відеоролики оптичних ілюзій, щоб розгадати їх фокус.