Флешмоби

У нас на сайті Ви можете дивитися онлайн кращі танцювальні флешмоби з усього світу безкоштовно. Ми зібрали великий список роликів, де люди синхронно виконують танці, цікаві рухи, задумки. Велика добірка незвичайних флеш мобів чекає всіх бажаючих подивитися ролики з ютуба.

Не так давно в США було проведено першу масову акцію, мета якої була здивувати і порадувати оточуючих і самих себе. Сьогодні це цілий рух, поширений в усьому світі і він має назву флешмоб. Така назва якнайкраще підходить даному руху і означає в перекладі з англійської «миттєвий натовп».

У нас на ресурсі розміщено безліч відео, кращих флешмобів цього року, які дивитися онлайн дуже приємно і весело. Всі акції дуже різні, проте, їх усіх об’єднує бажання добре провести час і подарувати позитив, як мимовільним глядачам, так і учасникам. У всіх подібних заходів є загальні правила проведення – це спонтанність, відсутність загального керівництва і обов’язкова відсутність фінансової зацікавленості, як організаторів, так і учасників.