Як відучити собаку стрибати на людей і господаря – Відео

Короткий опис: Даний відео урок призначений для тих собаківників, які зіткнулися з поширеною проблемою, коли собака намагається постійно стрибати на Вас. З сюжету стане зрозумілим, що існують універсальні методи боротьби з такою звичкою і неважливо, скільки років песику або якої він породи. Також буде освітлена психологічна сторона: проблеми та причини, які спонукають собаку себе так вести. У ролику особлива увага приділяється поширених помилок, що трапляються в собаківників любителів і того, яким чином з ними справлятися. Навіть у спеціальних підручниках частенько дана ситуація розглядається невірно.

Дивитися відео «Як відучити собаку стрибати на людей і господаря» онлайн.

Оригінальна назва на ютуб: Частина 1 що робити якщо пес стрибає на вас? як відучити стрибати на людей? онлайн без реєстрації та без зупинки.
У нас на сайті Ви зможете знайти онлайн відео «Як відучити собаку стрибати на людей і господаря» і дивитися безкоштовно прямо зараз. Всі ютуб ролики з категорії «Дресирування собак» в хорошій якості і без вірусів. Залишайте коментарі, діліться посиланням, приводьте друзів!
/span>.

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *