Як відучити цуценя гарчати й кусатисьпід час їжі – Відео

Короткий опис: Навіть маленький увазі цуценя може при наявності подразників перетворюватися в злого звіра. Звичайно, проявляється це найчастіше під час годування, а особливо коли малюк гризе кісточку. Якщо Ваш щеня злобно гарчить і намагається кусатися, то обов’язково приділіть час даного ролика. З сюжету Ви дізнаєтеся, чому проводити корекцію такої поведінки необхідно саме в цуценячому віці і коли впорається з нею, вже буде неможливо. Як не вступати з песиком у пряму фізичну конфронтацію, а проявити кмітливість повідає дане відео. Відеоролик Вас навчить правилам поведінки з собакою в такій важкій ситуації, коли він огризається.

Дивитися відео «Як відучити цуценя гарчати й кусатисьпід час їжі» онлайн.

Оригінальна назва на ютуб: Дресирування собак, як навчити цуценя віддавати кістку і не кусатися онлайн без реєстрації та без зупинки.
У нас на сайті Ви зможете знайти онлайн відео «Як відучити цуценя гарчати й кусатисьпід час їжі» і дивитися безкоштовно прямо зараз. Всі ютуб ролики з категорії «Дресирування собак» в хорошій якості і без вірусів. Залишайте коментарі, діліться посиланням, приводьте друзів!
/span>.

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *