Як навчити собаку виконувати команду «Поруч» – Відео

Короткий опис: Команда «Поруч» є однією з основних і важливих команд, яку повинна знати кожен домашній пес. Особливо актуальне це вміння в умовах великого міста, де безліч подразників впливає на поведінку пса під час прогулянки. З представленого ролика господар зрозуміє, як виробити у свого чотириногого вихованця звичку йти поруч, що є базовою частиною загальної слухняності тварини. Головним регулятором для собаки є повідець, і після перегляду ролика Ви усвідомлюєте, як зробити так, щоб собачка уважно ставилася до його найменшого натягу. Проводячи заняття, не впадайте в крайнощі, тому що злість у дресируванні собак нік чого позитивного не призводить.

Дивитися відео «Як навчити собаку виконувати команду «Поруч»» онлайн.

Оригінальна назва на ютуб: Дресирування собак, команда поруч, 5 правил використання механіки онлайн без реєстрації та без зупинки.
У нас на сайті Ви зможете знайти онлайн відео «Як навчити собаку виконувати команду «Поруч» і дивитися безкоштовно прямо зараз. Всі ютуб ролики з категорії «Дресирування собак» в хорошій якості і без вірусів. Залишайте коментарі, діліться посиланням, приводьте друзів!
/span>.

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *