Дресирування собак: як відучити цуценя брати їжу у чужих – Відео

Короткий опис: Для того щоб домогтися від собаки слухняності необхідні старанні заняття, і відмова собачки брати у чужих людей корм — одне із самих головних його складових. З представленого відео уроку Ви дізнаєтеся, як виробити у собаки відмова від запропонованого їй ласощі своїми силами. З ролика Ви зрозумієте, навіщо на тренуваннях присутні чужі люди, і яка роль на них покладено. Також Ви отримаєте правильне уявлення про існування двох способів, один з яких щадний, але довгий, другий шлях більш жорсткий, але займає менше часу. Отримані навички дозволять зробити собачку більш слухняною і заощадити на дорогих фахівців.

Дивитися відео «Дресирування собак: як відучити цуценя брати їжу біля чужих» онлайн.

Оригінальна назва на ютуб: Дресирування собак, як відучити цуценя брати корм у чужих людей онлайн без реєстрації та без зупинки.
У нас на сайті Ви зможете знайти онлайн відео «Дресирування собак: як відучити цуценя брати їжу біля чужих» і дивитися безкоштовно прямо зараз. Всі ютуб ролики з категорії «Дресирування собак» в хорошій якості і без вірусів. Залишайте коментарі, діліться посиланням, приводьте друзів!
/span>.

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *